WhatsApp: +86-18658298008 Email:[email protected]

Дома » Производи » Машини за обликување на пластични инекции » Стандардна машина за обликување со сечење HXF

Производи

Дома Претходна 1 Следно Последно - Total 27 1 ја запишува �Вкупноовната страница / Total 1 30 по страница

HYSISON HXF машината за обликување со хоризонтално вбризгување е главно составена од единица за инјектирање, единица за стегање ...