WhatsApp: +86-18658298008 Email:[email protected]

Дома » Производи » Машини за обликување на пластични инекции » Машини за обликување прилагодено вбризгување

Производи

Дома Претходна 1 Следно Последно - Total 3 1 ја запишува �Вкупноовната страница / Total 1 30 по страница

Освен дадени типови, ние исто така произведуваме сопствени машини за обликување на инекции според клиентите’ барања. HYSION е една од најпознатите добро познати пластични ...