WhatsApp: +86-18658298008 Email:[email protected]

Дома » Производи » Пластични помошни машини » Миксер за дози во боја

Производи

Дома Претходна 1 Следно Последно - Total 1 1 ја запишува �Вкупноовната страница / Total 1 30 по страница

1. Овој миксер за дози во боја е со функција на трајна меморија и складирање. 2. Се применува DC-мотор без четки за да се олесни одржувањето. 3. Микро-компјутер ...